İnternet Televizyonumuz Açıldı!

Hulusi Efendi Vakfı İnternet Televizyonu Açıldı!

Es-Seyyid Osman Hulûsi Efendi Vakfı’mızın yapmış olduğu faaliyetler, tanıtım filmleri, belgeseller ve Divân-ı Hulûsi-i Dârendevî’den ilahi kliplerinin yer aldığı web televizyonumuzu hulusiefendivakfi.tv adresinden izleyebilirsiniz.

Yayın akışımızda; Şeyh Hamid-i Veli Somuncu Baba Türbesi ve Külliyesi’nden ezan-ı muhammedi ve tanıtım videoları, Vakfımızın daha önceki yıllarda düzenlemiş olduğu Sempozyum ve Paneller, tarihi görüntülerin yer aldığı belgeseller ve tanıtım videoları, Darende’ye hizmet etmiş eski Belediye Başkanlarımızla yapılmış röportajlar, Divân-ı Hulûsi-i Darendevi’de yer alan şiirleri seslendirmiş çeşitli sanatçı ve grupların albümlerinde yer alan ilahi klipleri ve daha nice programı bulabilirsiniz. Yayın akışının yanı sıra istediğiniz video klipini de listeden seçerek izleyebilirsiniz.

http://www.hulusiefendivakfi.tv/

Somuncu Baba ve Hulusi Efendi Belgeselleri, Tanıtım Videoları, Röportajlar, Sempozyumlar, İlim Adamlarının Somuncu Baba ve Hulusi Efendi hakkında söyledikleri, İlahi Klipleri, Divanı Hulusi’den İlahiler, Somuncu Baba Türbesi ve Külliyesi’nden Ezan-ı Muhammedi, Cuma Hutbeleri ve daha nice video web televizyonumuzda!