Somuncu Baba Dergisi

hulusi efendi vakfi somuncu baba dergisi

Somuncu Baba Dergisi

Anadolu dergiciliğinin önemli ve istikrarlı merkezlerinden biri olan Somuncu Baba Dergisi, aile ve çocuk ekleriyle birlikte e-dergi olarak tüm platformlarda halkımızın istifadesine sunuluyor. Bir ailenin ihtiyacı olan, fıkıhtan çocuk gelişimine tüm konuların itinayla işlendiği dergimiz, zengin içeriğiyle okurlarımızı manevî iklimde bir yolculuğa çıkarıyor.

Türkiye’nin önde gelen akademisyenlerinin güncel konular etrafında yazılarını yayınladıkları Somuncu Baba Dergisi yayın hayatına başladığı 1994 yılından bu yana içerik ve görsel açıdan zengin bir bakış açısı sunması ile Türkiye’nin önde gelen süreli yayınları arasında yerini almıştır.

Merkezi Malatya’nın Darende ilçesi olan Somuncu Baba Dergisi tüm bu özellikleriyle bir taşra dergisi olmanın ötesinde kurumsal bir alt yapının estetik ve entelektüel yansımalarını geniş bir açıdan sunan ulusal bir dergidir.

Türkiye’nin en uzun süreli dergileri arasında yer bulan Somuncu Baba Dergisi, Aile ve Çocuk ekleriyle birlikte, Hulusi Efendi Vakfı’nın kültür dünyamıza bir hizmeti olarak ücretsiz sunulmaktadır.

Somuncu Baba Dergisi ve eklerini web sayfamız mobil uygulamalarımız üzerinden okuyabilirsiniz.

hulusi efendi vakfi somuncu baba dergisi
somuncu-baba-dergisi-android-uygulamasi-google-play-store
somuncu-baba-dergisi-apple-iphone-ios-uygulama
Kurumsal
Copyright @ Hulusi Efendi Vakfı 2023